Systém managementu kvality

Systém managementu kvality ZLÍN ROBOTICS® je řízen v souladu s mezinárodní normou ISO9001:2015, podle které byla naše společnost v roce 2020 certifikovaná. Shoda s požadavky normy ISO9001:2015 je každoročně ověřována prestižní organizací TÜV SÜD.

Certifikát kvality naší společnosti je zveřejněn ZDE.

V souladu s kontextem organizace a strategickými záměry firmy vyhlásilo vedení společnosti ZLÍN ROBOTICS® Politiku kvality směřující k neustálému zlepšování systému managementu kvality a k trvalé orientaci na spokojené zákazníky a zaměstnance.

Politika kvality naší společnosti je zveřejněna ZDE.

ZLÍN ROBOTICS® vyžaduje pevné zásady pro dodržování pravidel, které platí napříč celou společností a chrání důvěru našich zákazníků a dalších zainteresovaných stran. Etický kodex ZLÍN ROBOTICS® je závazný dokument, který vyjadřuje mravní principy, stanovuje pravidla chování a jednání pro naše pracovníky a spolupracovníky. Cílem etického kodexu ZLÍN ROBOTICS® je deklarovat vůli jejích jednatelů dodržovat tuto normu chování v denní praxi a vztazích s ostatními subjekty vytvářejícími podnikatelské prostředí, a přispět tak ke kultivaci podnikatelského prostředí a prohlubování transparentnosti a partnerství.

Etický kodex naší společnosti je zveřejněn ZDE.

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou společnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C103090

Odběr novinek

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu k pravidelnému odběru aktuálních informací z našeho webu