Kolaborativní roboti Techman

TM5 / TM12 / TM14

Kolaborativní šestiosý robot, který má standardně integrovaný chytrý kamerový systém, má bezkonkurenční opakovatelnost již od ±0,05 mm a intuitivní způsob nastavení.

OPAKOVATELNOST TM5 ±0,05 mm TM12/14 ±0,1 mm
DOSAH 700 / 900 / 1100 / 1300 mm
NOSNOST 4 / 6 / 12 / 14 kg

Hledáme partnery, sub-distributory a systémové integrátory na dlouhodobou spolupráci. Kontaktujte naše obchodní oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TM5 700 TM5 700
TM5 900 TM5 900
TM 12 TM 12
TM 14 TM 14

Chytrý

Vestavěný inteligentní vizuální systém

Obrovským technologickým průlomem pro TM Robot byla dokonalá integrace vizuálního systému s hardwarovým a softwarovým vybavením. Už nemusíte ztrácet čas zkoumáním neznámých a komplikovaných vizuálních součástek jako dříve. Potřebujete pouze TM robot, který to zvládne vše za vás.

Model robotického vidění

Systém vidění TM Robot získal uznání od mnoha výrobců robotů. Funkce, které poskytuje, zahrnují párování totemů, polohování objektů, režim vylepšení obrazu, identifikaci čárového kódu a rozlišení barev. Tyto diverzifikované funkce byly integrovány do řídícího systému TM Flow Robot. Úkoly pro robota můžete jednoduše navrhnout nastavením kroků.

Kompletní vizuální "pick & place" výuka za 5 minut

V kombinaci s manuální výukou TM Robot a vestavěného inteligentního vizuálního systému můžete dokončit pick & place výuku za 5 minut. A to i bez zkušeností s programováním.

Jednoduchý

Renovace uživatelského rozhraní

V minulosti bylo průmyslové rozhraní vždy komplikované a těžko pochopitelné. Začátky bývaly vždy složité a frustrující pro začátečníky. Od teď však už nemusíte čelit obtížnosti programování. TM-Flow zobrazí každý modul nástroje graficky, takže můžete jednoduše pomocí tabletu, smartphonu nebo počítače začít programovat úkoly pro robota. Díky tomu můžete rychle začít vytvářet skutečné prostředí spolupracující s hlavním strojem.

Robota učíte sami

Pokud ukážete robotovi cestu jednou, jeho vynikající vyučovací funkce dokáže sama dokončit výuku trasy. TM Robot provede svou činnost v souladu s vaší trasou a pozicí.

Bezbolestné učení a snadný start

TM Robot je inovativní systém s optimalizovaným uživatelským rozhráním a zjednodušeným programovacím procesem. V éře rychlé výměny informací, doufáme, že můžete rychle využít nejnovější technologie a pochodovat s TM Robotem k věku Industry 4.0.

Bezpečný

omezení síly 150N

Tento robot splňuje bezpečnostní požadavky pro spolupráci lidí a robotů, jak je uvedeno v ISO 10218. Když se robot srazí s objektem, je detekován senzorem a okamžitě se zastaví, aby ochránil osobní bezpečnost.

Vytváření bezpečného prostředí pro spolupráci

Při navrhování systému TM Robot byla bezpečnost považována za nejdůležitější. Hardware a software byly několikrát testovány, aby zajistily, že bezpečnost pro TM Robot je za všech okolností první prioritou.

PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ BEZ OBAV

TM Robot byl vybudován s inovativní technologií, která integruje robotické řízení s bezpečnostním sledováním. V souladu s tím bylo vybudováno efektivní prostředí spolupráce.

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou společnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C103090

Odběr novinek

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu k pravidelnému odběru aktuálních informací z našeho webu