ADS-TEC

OPC9000 series

Průmyslové panely PC - Nejnovější generace výkonných řešení HMI

Nejnovější generace průmyslových počítačů ADS-TEC byla vyvinuta od nuly na základě našich desetiletí zkušeností a každý detail byl optimalizován. HMI s kapacitní dotykovou obrazovkou, která jsou k dispozici ve třech palcových velikostech, poskytují vysoký výkon s procesory Intel® Celeron® a Intel® Core™ 8. generace a nevyžadují ventilátor.

OPD9000 series

Průmyslové displeje - HMI řešení nejnovější generace pro naši optimalizaci

Nejnovější řešení monitorů řady OPD9000 od ADS-TEC jsou optimálně vybavena pro nové softwarové aplikace orientované na budoucnost díky full HD displeji v širokoúhlém formátu. Obsluha i vizualizace procesního prostředí je optimálně umožněna díky třem dostupným velikostem zobrazení.

IPC9000 series

Průmyslové PC - Výkonný PC Box poslední generace

Nové průmyslové počítače ADS-TEC s dlouhodobou dostupností pro instalaci rozvaděče poskytují vysoký výkon bez kompromisů: Sofistikovaný koncept pasivního chlazení nevyžaduje ventilátor a umožňuje použití výkonných procesorů 8. generace Intel® Celeron® a Intel® Core™ současně.

OPC8017/24

Panelové počítače - Čisté, bez ventilátoru a zredukované jen na to nejnutnější

Nové operátorské panely OPC8017 / 8024 umožňují komfortní ovládání a sledování strojů, provozů a procesů ve full-HD rozlišení. S procesory 4. generace Intel®, rychlou pamětí flash a Windows® 10 IoT Enterprise tato rozhraní Human Machine Interface kombinují vše, co potřebujete pro efektivní vizualizaci a ovládání.

OPD8017/24

Moderní řešení monitoru - Jasně strukturované, rozšiřitelné a zredukované jen na to nejnutnější

S moderními monitory OPD8017/8024 full-HD jako řešení monitorů je ve vašem procesním prostředí možná jasně strukturovaná vizualizace. Jednoduché připojení k prostředí počítače je možné přes vstup HDMI/DP displeje a stávající rozhraní USB 2.0 umožňuje připojit nejoblíbenější USB periferní zařízení.

OPC8000 series

Formáty panelových počítačů v širokoúhlém provedení

Mnohokrát osvědčené, panelové počítače od ADS-TEC splňují novým způsobem čistotu a přesnost. Optimalizováno v každém detailu – s funkcí Multi Touch – a snadným zadním přístupem pro pohodlnou a bezpečnou výměnu všech součástí. V širokoúhlém faktoru a v různých velikostech. Zaměřeno na to podstatné bez kompromisů, výkonné a dlouhodobě prodejné.

OPC7000 series

Panelové počítače v širokoúhlém formátu

Dobře osvědčené v drsných prostředích, realizujte panelové počítače řady OPC7000 jasně a precizně v nové podobě. Optimalizováno v každém detailu – s ovládáním pomocí dotykové obrazovky a zadním servisním přístupem pro snadnou a bezpečnou výměnu všech součástí. V širokoúhlém formátu ve čtyřech různých velikostech. Nekompromisně redukovaný na to nejnutnější, výkonný a dlouhodobě dostupný.

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou společnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C103090

Odběr novinek

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu k pravidelnému odběru aktuálních informací z našeho webu