Naše vize

Chceme se stát uznávanými specialisty v oblasti robotiky a její průmyslové integrace. Chceme zákazníkům nabídnout profesionální službu, servis a technickou podporu a zpřístupnit jim tak naše jedinečné technologie.

O nás

ZLÍN ROBOTICS® je specialista na průmyslovou automatizaci a robotizaci. Firma vznikla z vývojového oddělení firmy TNS SERVIS, kde od roku 2011 bylo realizováno více než 40 případů průmyslové automatizace a robotizace. Zkušenosti z realizovaných projektů byly přeneseny do stále rostoucího týmu. Naše know-how nám dovoluje řešit širokou škálu projektů pro zákazníky nejen z elektronického průmyslu ale i automotive, či dalších oborů. Zaměřujeme se nejen na samotnou realizaci projektu, ale jednou z klíčových činností je přinést do procesu efektivní racionalizaci a celkovou návratnost investice do automatizace.

 

Politika kvality naší společnosti je zveřejněna ZDE.

 

Kariéra

Pokud Tě zajímají nejmodernější robotické technologie, fandíš českým technologickým společnostem a láká Tě pracovat v menším dynamickém týmu, budeme rádi, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

AKTUÁLNÍ POZICE

DOTACE

DOTAČNÍ PROJEKTY

Naši dodavatelé

Zákazníkům se snažíme nabízet špičkové stroje a služby. Proto spolupracujeme s dodavateli a výrobci světových značek, které máme ověřené, kteří nabízí inovativní produkty, špičkovou kvalitu a především také podporu pro náš region.

Pokud se chcete stát naším dodavatelem a nabízíte inovativní komponent nebo technologii relevantní pro náš obor automatizace a robotizace, spojte se s naším nákupním oddělením.

Pneumatika/Chapadla:

Řídící systémy:

Simulační software:

Autonomní mobilní roboti AMR:

Kamerové systémy a laserové skenery:

Mikroodporové svařování:

Ultrazvukové svařování:

Svařování MIG/MAG, TIG:

Dávkovací systémy:

Flexibilní podávací technologie:

Bezpečnost:

Letování:

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou společnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C103090