O společnosti

ZLÍN ROBOTICS® je specialista na průmyslovou automatizaci a robotizaci. Firma vznikla z vývojového oddělení firmy TNS SERVIS, kde od roku 2011 bylo realizováno více než 40 případů průmyslové automatizace a robotizace. Zkušenosti z realizovaných projektů byly přeneseny do stále rostoucího týmu. Na svou práci se díváme co nejvíc z pohledu klienta.

Schopnost dívat se dál koneckonců odráží i motto firmy: Kde jiní končí, tam my začínáme.  

Naše know-how nám dovoluje řešit širokou škálu projektů pro zákazníky nejen z elektronického průmyslu ale i automotive, či dalších oborů. Zaměřujeme se nejen na samotnou realizaci projektu, ale jednou z klíčových činností je přinést do procesu efektivní racionalizaci a celkovou návratnost investice do automatizace.

V roce 2018 jsme získali ocenění v soutěži Inovační firma Zlínského kraje. Porota ocenila náš Universální mobilní stojan pro kolaborativní roboty. Díky němu lze roboty využít efektivně na více pracovištích a jednoduše je přesouvat. Plně spolupracuje se strojním okolím a navíc vypadá dobře. Tento stojan se těší oblibě i u našich klientů.

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou společnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C103090

Odběr novinek

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu k pravidelnému odběru aktuálních informací z našeho webu