MSV 2021 představil trendy v oblasti průmyslových technologií

Napsáno dne 18. listopad 2021

Letošní 62. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který se uskutečnil 8.-12.11., nabídnul více než 1000 vystavovatelů ze všech koutů světa.

I přes značná vládní opatření se veletrh těšil hojné účasti návštěvníků i vystavovatelů. Zastoupeny byly všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Jako již tradičně byla vysoká účast firem z oboru automatizace a robotiky. Firma ZLÍN ROBOTICS patřila mezi ně.

Na našem výstavním stánku jsme představili kolaborativní robotiku v podání robotů Techman Robot. Jeden z robotů předváděl jednoduchou aplikaci Pick&Place pomocí vakuového chapadla OnRobot a druhý robot demonstroval praktickou ukázku ultrazvukového svařování plastových kapot na zahradní traktory, což přilákalo nejednoho diváka. Dále jsme představili nejmenšího průmyslového robota Meca 500 od firmy Mecademic, který nedávno prošel úspěšnými testy v hlubokém vakuu i explozivní atmosféře leteckého paliva.

Velkou novinkou bylo také rozšíření naší nabídky o autonomní mobilní roboty Seit od firmy Milvus. Velmi nás těšil zájem všech návštěvníků, kteří se na našem stánku zastavili nebo se s námi dali do řeči u nejlepší kávy na veletrhu.

Pevně doufáme, že veletrh splnil očekávání nejen vystavovatelů, ale i návštěvníků a vidíme se na příštím ročníku.

Na závěr malá ukázka z výstavních pavilonů.

Joomla SEF URLs by Artio

je registrovanou značkou společnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 573 034 358

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619, 76315 Slušovice, Česká republika.
CRN: 06594727, VAT Reg. No.: CZ06594727
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C103090

Odběr novinek

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu k pravidelnému odběru aktuálních informací z našeho webu